UA EN

У Києві відбудеться Церемонія вручення І Премії «WiN Ukraine Award» для жінок - визнаних професіоналів у сфері ядерної енергетики


27 листопада 2020 року в Києві у Президент Готелі пройде ІІ Щорічна конференція «Жінки ядерної сфери України»/«Women in Nuclear Ukraine».

Церемонія нагородження проходитиме 27 листопада 2020 року у рамках ІІ Щорічної конференції «Women in Nuclear Ukraine» у Президент Готелі. Подія стане першою у своєму сенсі відзнакою і початком доброї традиції для мотивації та розширення можливостей жінок, які працюють у ядерній сфері України.

У церемонії вручення Премії «WiN Ukraine Award» візьмуть участь перші особи держави, лідери громадських та політичних організацій України, високоповажні посли США, Швеції, Норвегії, Канади, Великобританії.

Захід організовано українським представництвом всесвітньої мережі «Women in Nuclear Global» - «WiN Ukraine», за підтримки шведського та норвезького регуляторних органів і Посольства США.

Як відвідати захід:

У зв’язку з карантинними заходами, пов’язаними з Covid-19, кількість гостей на Церемонії буде обмежена. Для широкого кола аудиторії захід буде доступний в режимі онлайн.

Трансляція прямого ефіру буде доступна англійською та українською мовами.

27.11 будуть надані посилання на програму та прямий ефір Церемонії.

Для зв’язку: winaward@eco-win.org.ua


+ 38 0 800 301 887 Лілія