UA EN

Катерина Павлова

Катерина Павлова працює в Державному агентстві України з питань управління зоною відчуження на посаді начальника відділу з міжнародного співробітництва та зв’язків з громадськістю.

В лютому 2020 була назначена розпорядженням Кабінету Міністрів України виконуючою обов’язки Голови Державного агентства з управління зоною відчуження. Головування співпало в період погодження бюджетного запиту на фінансування державних підприємств підпорядкованих агентству та апарату. Також, в період управління Катериною було створено штаб та план заходів по попередженню розповсюдження пандемії COVID-19 на території зони відчуження (за період лютий-травень жодного випадку COVID серед 6000 працівників). Була керівником штабу по ліквідації великої пожежі в Чорнобильській зоні квітень 2020.

З 2017 року по теперішній час Катерина координує роботу всіх міжнародних заходів у Зоні відчуження, а також проектів, пов’язаних із G7 та МАГАТЕ, підтримуючи виведення з експлуатації блоків атомних електростанцій та поводження з радіоактивними відходами на Чорнобильській території в зоні відчуження. Активно бере участь у робочій групі з Глобального партнерства (G7) проти розповсюдження зброї масового знищення та фізичної безпеки, американсько-української робочої групи з питань розповсюдження та контролю над експортом.

З 2019 член проекту K = 1, Центр ядерних досліджень Колумбійського університету.

У 2019 році підвищила кваліфікацію у вивченні аспектів роззброєння та нерозповсюдження зброї масового знищення у Відні в Центрі роззброєння та нерозповсюдження. Експерт у галузі контртероризму, ядерної безпеки, гарантій МАГАТЕ, всебічного договору про заборону ядерних випробувань, Договору про нерозповсюдження ядерної зброї тощо.

У 2011 році Катерина отримала диплом магістра наук інженерної справи у Данії.

У 2019 році вступила до Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування”. Освітня програма включає:

  • “Глобалізація та політика національної безпеки”
  • “Управління змінами”
  • “Економічне управління та державні фінанси”
  • “Регіональне управління та місцеве самоврядування”
  • “Закон у сфері державного управління”
  • “Інституційна підтримка органів державної влади”
  • “Стратегічний менеджмент”
  • “Соціальна та гуманітарна політика”
  • “Інформаційна політика та цифрові технології”
  • “Парламентаризм”

Вона заміжня і має дочку. Свій вільний час Катерина надає перевагу проводити з сім’єю у передмісті. Вільно володіє датською, англійською та сербською мовами, на додаток до російської та української.