UA EN

Анастасія Нечитайло

Віце-президент WiN Ukraine

Освіта: магістр міжнародних відносин, закінчила аспірантуру за спеціальністю «основи національної безпеки держави» Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України. У 2020 році пройшла стажування з ядерної безпеки та нерозповсюдження у Центрі досліджень нерозповсюдження імені Джеймса Мартіна (м. Монтерей, штат Каліфорнія, США). Також, підвищувала свою кваліфікацію на курсах: з міжнародної політики безпеки та аналізу інформації у Центрі досліджень нерозповсюдження Джеймса Мартіна, м. Монтерей, штат Каліфорнія, США (2019, 2020 рр.); з управління програмами щодо створення сховища радіоактивних відходів та відпрацьованого ядерного палива в глибоких геологічних формаціях (2018 р. – МАГАТЕ, Відень, Республіка Австрія; 2019 р. – SKB, KTH, м. Оскарсхамн, Королівство Швеція та ін.); з євроатлантичної інтеграції - Програма професійного розвитку НАТО «Чемпіони 100» (2017-2018 рр. – Київ, Україна); а також навчалася у літній школі Баварського екологічного управління у м. Хоф у 2018 році.

Досвід роботи у сфері — 5 років. На сьогодні обіймає посаду начальниці відділу з міжнародного співробітництва Київського міського представництва Державного підприємства «Центр організаційно-технічного та інформаційного забезпечення управління зоною відчуження».

Координатор міжнародного співробітництва з питань створення сховища радіоактивних відходів (РАВ) в глибоких геологічних формаціях. Координатор співробітництва між МАГАТЕ та Україною щодо поводження з радіоактивними відходами у частині захоронення РАВ в рамках національного проєкту та регіонального співробітництва. Учасник засідань та член міжнародної URF-спільноти з питань створення підземних дослідницьких лабораторій та геологічного сховища. Координатор співпраці Державного агентства України з управління зоною відчуження з Європейською Комісією через Спільний Офіс Підтримки в рамках програми «Інструмент співробітництва у сфері ядерної безпеки». Організатор та координатор першої української виставки-презентації «Чорнобиль: територія змін» в рамках 62-ї Генеральної конференції МАГАТЕ у Віденському міжнародному центрі. Учасник залучення та реалізації проєктів міжнародної технічної та гуманітарної допомоги. Організатор та учасник міжнародних заходів, зустрічей, конференцій, тренінг-курсів, конференцій та експертних місій МАГАТЕ. Координатор міжнародного співробітництва Державного агентства України з управління зоною відчуження та ООН, МАГАТЕ, НАТО, ЄК, Лісової Служби США, Баварського екологічного управління та ін.